Türkçe

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Ecopack Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti, genç ve dinamik bir ekip, ileri teknolojik makine ve ekipmanlarla 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren, çalışanlarının devamlı olarak artan eğitim ve tecrübeleriyle, ürün ve hizmet kalitesini üst seviyelerde tutarak, sektöründe yer almıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve yatırımları ile sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız, nonwoven ultrasonik dikişli üretim parkurunda günlük 100.000 - 150.000 adet üretim kapasitesine sahiptir. Son teknoloji parkurumuzda size kaliteyi en uygun fiyatlara sunma konusunda iddialıyız. 

Uzmanlık alanımız olan ultrasonik dikişli bez torbalar, bez çantalar ve bez ambalaj ürünlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Bizi rakiplerimizden farklı kılan özelliklerimiz; son teknoloji alt yapı, termin sürelerine maksimum özen ve kurumsal firmalarla olan uzun süreli çalışmalarımızdır.

MİSYONUMUZ;

Değişime açık ve yenilikçi bakışımızla sürekli yenilenmek; Tüketici ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, ürün ve hizmette kalite çıtasını sürekli yükselterek, müşteri taleplerini en uygun koşullarda ve en uygun zamanında karşılamak; sunduğumuz görsel çözümler ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

 

VİZYONUMUZ;

Kişi ve kuramların reklam sektöründe ihtiyaç duyduğu görsel çözümleri, ileri teknolojiler kullanarak geniş bakış açısı ile sunup, tasarım ve üretime yön veren lider bir firma olmak.